Kąpiel w dźwiękach gongów tybetańskich

Starając się przychylić nieba wszystkim naszym klientom, często działamy pod presją czasu i w warunkach silnego stresu. Postanowiliśmy rozładować te negatywne napięcia w niekonwencjonalny sposób. Skorzystaliśmy z propozycji Jarka – naszego pracownika a przy tym mistrza w nieznanej nam dotąd dziedzinie.

cos

Podczas cyklicznego spotkania pracowników, które tym razem zorganizowaliśmy w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu, skorzystaliśmy z niezwykłej atrakcji – kąpieli w dźwiękach gongów tybetańskich.

W czasie masażu dźwiękiem, nasze umysły odpłynęły w nieznane rejony wyobraźni, pozbywając się nagromadzonych stresów i niepokojów. Leżąc na wygodnych materacach poddawaliśmy się niosącym nas dźwiękom. Relacje po spektaklu były bardzo zróżnicowane. Jedni słyszeli piski dziewcząt, inni głosy wielorybów oraz istot pozaziemskich. Wszyscy jednak podkreślali, że udział w kąpieli daje wspaniały efekt odprężenia i relaksu, odnawia siły witalne i fizyczne, poprawia nastrój i daje zapas sił na następne dni i tygodnie. Daje też spokojny i pełny sen, z którym wcześniej były kłopoty. Przeżycie niezapomniane. Polecamy wszystkim zapracowanym kierowcom ciężarówek (byle nie w trasie) i nie tylko.

gong2

Podziel się:

To może Ciebie zainteresować

Komentarze są wyłączone.