Leasing bez wychodzenia z domu w 5 krokach


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/users/getruckblog/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 1384

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/users/getruckblog/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/getruckblog/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

Warning: preg_match_all(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 4 in /home/users/getruckblog/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 700

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/getruckblog/public_html/wp-content/plugins/lightbox-plus/classes/shd.class.php on line 707

     Jaki jest najprostszy sposób na uzyskanie leasingu? Bez mozolnych formalności, spotykania się z wieloma przedstawicielami firm leasingowych i bez wychodzenia z domu?
W getruck robimy to z powodzeniem już od kilku lat, a potwierdzić to może kilkuset, jeśli nie kilka tysięcy obsłużonych przez nas klientów. Zobacz, jak to działa i dołącz do nas. 

1. Podstawowe dokumenty firmowe

Uzyskanie leasingu  może być sprawą banalnie prostą lub bardzo skomplikowaną. Zależy to zarówno od kondycji Twojej firmy, jak i pojazdu, który chcesz kupić. Zawsze staramy się wybierać rozwiązania najprostsze, dlatego na początek poprosimy Cię jedynie o dane, które w większości przypadków wystarczają do otrzymania leasingu:

 

– skany podstawowych dokumentów firmowych oraz
– informacje o pojeździe, który Cię interesuje (może być link do strony z ogłoszeniem) 

2. Wnioski do firm leasingowych

Po uzyskaniu ww. dokumentów, złożymy wnioski do wybranych firm leasingowych i po otrzymaniu pozytywnej decyzji poinformujemy Cię o szczegółowych warunkach umowy.
Na tym etapie pomożemy Ci również w uzyskaniu możliwie najlepszych warunków ubezpieczenia pojazdu. Wiele firm leasingowych wymaga korzystania z ubezpieczenia przez nich oferowanego. Wiemy, jak z nimi negocjować, dzięki czemu możesz oszczędzić nawet kilka tysięcy złotych. Pomożemy też jeżeli chcesz skorzystać z oferty swojego agenta ubezpieczeniowego lub naszych, bardzo atrakcyjnych stawek –> oblicz składkę.

3. Podpisanie umowy

Umowę podpiszemy w czasie i miejscu dla Ciebie najdogodniejszym. Mamy przedstawicieli w całym kraju i bardzo chętnie spotykamy się z naszymi klientami. Takie spotkanie i nawiązanie bezpośrednich relacji procentuje w przyszłości łatwiejszym rozwiązywaniem ewentualnych problemów.
Nie chcemy, żeby nasze kontakty kończyły się po podpisaniu umowy. Zawsze możesz liczyć na pomoc przedstawiciela, który podpisuje z Tobą umowę.

4. Pieniądze na koncie sprzedającego

Po podpisaniu umowy, wpłacasz do dostawcy lub firmy leasingowej opłatę wstępną w ustalonej wcześniej wysokości. Firma leasingowa przelewa do dostawcy swoją część i jesteśmy gotowi do rejestracji pojazdu.
Dysponujemy na bieżąco aktualizowanym wykazem stawek podatku drogowego, stosowanego w poszczególnych wydziałach komunikacji i pomożemy Ci w wyborze najkorzystniejszej opcji.
W dniu rejestracji wystawiana jest polisa ubezpieczeniowa, która wraz z dowodem rejestracyjnym i tablicami przesyłana jest do dostawcy.

5. Ciesz się nowym pojazdem!

Twój pojazd, zarejestrowany i ubezpieczony czeka już na Ciebie u sprzedającego. Możesz go odebrać, a my będziemy życzyć Ci spokojnej i bezawaryjnej jazdy.
Z formalności pozostanie jedynie wymiana miękkiego dowodu rejestracyjnego na stały, ale tym oczywiście też się zajmiemy.

Sprawdź naszą ofertę. Zadzwoń 604 931 500, napisz maila:  kontakt@getruck.pl lub skorzystaj z formularza:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Podziel się:

  To może Ciebie zainteresować

  Komentarze są wyłączone.